ŻALUZJE POZIOME I PIONOWE

Żaluzje to niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem, odbijają 90% ciepła i światła.

Podstawową zaletą jest możliwość dowolnego sterowania ilością światła wpadającego do pomieszczenia poprzez zmianę kąta nachylenia lamel. W ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów, jaki również żaluzje drewniane.

Żaluzje pionowe to idealne rozwiązanie zarówno do domu jak i do biura.

Żaluzje poziome służyć jako osłona przeciwsłoneczna oraz na przykład do oddzielania pomieszczeń czy stanowisk pracy. Przeznaczone są do zakrywania dużych powierzchni. Żaluzje pionowe wykonane są z materiałów poliestrowych lub PCV w szerokiej gamie kolorów i faktur, mocowane są do sufitu lub ściany nad oknem.

Żaluzje plisowane to jedna z najciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności.

Jest to elegancka dekoracja jak i funkcjonalna ochrona przeciwsłoneczna. Zaleta tego typu żaluzji jest system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu jak i od góry, można je stosować we wszystkich typach okien łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Są one najlepszym rozwiązaniem przy nietypowych kształtach okna takich jak trójkąty, trapezy czy łuki. Większość tkanin pokryta jest z jednej strony powłoka „perłową”, która dodatkowo odbija światło, zaleta ich jest również prosty sposób czyszczenia.