Aliplast STAR 90 - drzwi

Trójkomorowy profil o znacznie podwyższonej izolacyjności termicznej, przeznaczony do stosowania w oknach, drzwiach i witrynach zewnętrznych.

Zastosowanie szerokiej 45-milimetrowej przekładki termicznej, wykonanej z innowacyjnych materiałów oraz specjalnych, komorowych uszczelek, zwiększa wytrzymałość i termoizolacyjność profilu. Współczynnik przenikania ciepła dla modelu Star możne wynosić nawet Uf = 1,6 W/m2*K. Wstawienie odpowiedniego szklenia, pozwala uzyskać jeszcze lepsze parametry. Profil odznacza się również wysoką izolacyjnością akustyczną.

Modny design

Nowoczesny materiał, jakim jest tworzywo metaliczne, niemal nieskończona paleta kolorów RAL z gładkim lub strukturalnym wykończeniem oraz szeroki wybór profili dodatkowych, sprawiają, że aluminiowe drzwi i okna oraz wielkopowierzchniowe segmenty ze szkła i aluminium są modnym motywem architektonicznym.


Głębokie profile aluminiowe.

Profile w systemie Star mają 90 mm głębokości, czyli o 45 mm więcej od standardowych profili dostępnych na rynku. Takie rozwiązanie zapewnia profilom doskonałą sztywność i statykę, co daje większą swobodę projektowania architektom, jest również wygodniejsze dla wykonawców. System Superial umożliwia również tworzenie wielkogabarytowych konstrukcji.

Szklenie o grubości od 24 mm do 82 mm jest mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu zmniejszonej ilości listew szklących i uszczelek. Możliwe jest zastosowanie pakietów dwu i trzyszybowych.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Głębokość zabudowy
90mm

Współczynnik przenikania ciepła
Uf od 1,6 W/m2*K

Rodzaj profilu
ciepły

Uszczelnienie
Podwójne zewnętrzne z EPDM

Dostępne grubości zespoleń szyb
14 mm - 73 mm

Szklenie standardowe
4/16Ar/4 (Rw=31dB, Lt=80%, g=63%)

Standardowa klamka
Systemowa FAPIM

Gwarancja
2 lata

Certyfikaty
CE