ROLETKI MATERIAŁOWE

Roletki materiałowe to obecnie najbardziej popularny dodatek do okien.

Wszystkie proponowane przez nas roletki wyprodukowane są na niezawodnym systemie VEGAS.

Vegas Mini

W ofercie posiadamy roletki okienne klasyczne w kasetce z prowadnicami bocznymi.

Roletki Vegas Mini bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym, żyłki tkaniny prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej dzięki czemu roleta nie zahacza o klamkę.

Vegas Mix

Roleta Mix doskonale komponuje się w okno i nie rzuca w się w oczy dzięki swym niewielkim rozmiarom.
Zastosowanie żyłkowego systemu prowadzenia i hamowania oraz sprężynowemu mechanizmowi naciągu i zwijania materiału rolety, zarówno kasetkę jak i dolną belkę rolety można swobodnie przesuwać regulując jej położenie na oknie i stopień jego przysłonięcia.

Vegas Plus

Plus to wersja roletki montowanej przed wnęką okienną bezpośredni do ściany, tkaniny z jakich są wykonane posiadają atest higieniczny i są antystatyczne.

Vegas Dzień-Noc

Roletki dzień-noc to specjalny rodzaj rolet z tkaniną w poziome pasy transparentne (firanka i zaciemniające (zasłona). Naprzemienny układ pasów pozwala na regulacje ilości wpadającego światła w pomieszczeniu.

Roleta do okien dachowych Astra

Do okien dachowych firm Velux, Fakro, Roto i Okpol możemy zaproponować roletki specjalne do okien dachowych - Astra. Dwukomorowe boczne prowadnice pozwalają zatrzymać tkaninę w dowolnym miejscu a montaż i obsługa roletki jest wyjątkowo łatwa.

Dostępne kolory materiałów:

Zobacz paletę kolorów dostępnych materiałów.

Zapraszamy do biura w celu zapoznania się z pełna ofertą kolorystyczną!