ROLETY ZEWNĘTRZNE

Do wyboru mamy rolety standardowe – naścienne, naokienne oraz podtynkowe.

System rolet standardowych (rolety naścienne) stosowany jest do istniejących otworów okiennych, można je montować we wnęce okiennej jak i poza wnęką zarówno w wersji standard jak i owal.

Rolety naścienne.

Rolety naokienne w skrzynce PVC są przystosowane do zespolenia z oknem.

Ta wersja rolet ma swoje zastosowanie zarówno do starego jak i nowego budownictwa przy okazji wymiany stolarki okiennej. Rolety aluminiowe REVO w skrzyniach PVC montuje się na oknie a następnie jako zespół (okno z roletą) osadzane jest w otworze okiennym. Hosten Polska wzbogaciła swoją ofertę systemu rolet nadstawnych o skrzynkę ze zintegrowaną siatka moskitiery. Rolety REVO –rozwiązanie zaproponowane przez firmę z Radomia to oferta analizy dotychczasowych rozwiązań obecnych na rynku oraz wnikliwych badań marketingowych przeprowadzonych wśród producentów i użytkowników tego typu produktów.

Rolety podtynkowe nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, a tym samym nie naruszają ich właściwości termoizolacyjnych.

Rolety te mają zastosowanie w nowym budownictwie, miejsce na skrzynkę przygotowywane jest na etapie budowy nadproża okna. Skrzynka rolety jest mocowana we wnęce muru nad otworem okiennym.