MOSKITIERY

Moskitiery służą jako doskonała i skuteczna ochrona przed owadami i insektami.

Przy zastosowaniu siatki o gęstszym splocie, moskitiera daje doskonałą ochronę dla osób cierpiących na alergie, zatrzymując pyłki roślinne z drzew, krzewów i kwiatów oraz kurz.

W ofercie posiadamy moskitiery na okna oraz drzwi.

Moskitiery ramkowe na okna są wykonane z siatek z włókna szklanego osadzonych w aluminiowej ramce. Montowane są bezinwazyjnie do okien za pomocą obrotowych uchwytów.

Moskitiera zwijana, okienna mocowana na zewnątrz do wnęki okiennej: system ten pozwala na bezproblemowe otwarcie czy zamkniecie moskitiery. Na drzwi możemy zaproponować moskitierę zwijaną, na zawiasach, pasy lub w formie przesuwnej. Moskitiera na zawiasach montowana jest najczęściej przy drzwiach balkonowych, otwierana na zewnątrz, dostępne są dwa kolory siatki: szary i czarny oraz ramka biała lub brązowa.

Pasy jest to bardzo tanie i praktyczne rozwiązanie, wykonane są w kolorze grafitowym z obciążeniem.


Moskitiera przesuwna – jej skrzydła zbudowane są ze specjalnych profili aluminiowych z naciągniętą siatką i uszczelnione od wewnątrz uszczelka szczotkowa. Osadzone są w solidnych ramach i mocowane we wnęce okiennej lub drzwiowej. Ramka z siatką przesuwa się po prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej.