PARAPETY WEWNĘTRZNE

PARAPETY WEWNETRZNE KOMOROWE PVC

Parapety produkowane są z komorowych profili PVC, a ich powierzchnia zewnetrzna pokryta jest wysokiej jakości folią okleinową. Klienta proponujemy 2 podstawowe linie asortymentowe parapetów PVCLinia ERA 2000 – parapety okleinowane folią PVC

Kolorystyka:Biały


Marmur


Złoty dab


Orzech


Buk


Linia VEKA – parapety okleinowane bardzo trwałą folią melaminową

Kolorystyka:Biały


Marmur


Złoty dab


NAKŁADKI PARAPETOWE PVC

Nakładka parapetowa przeznaczona jest do renowacji starych parapetów, np. lastrykowych. Pozwala na tania i szybką zmianę wyglądu starych parapetów. Jej montażu można dokonać w bardzo łatwy sposóbże własnym zakresie.

Kolorystyka:

Biały


Marmur


Złoty dab


Orzech


Buk


PARAPETY WEWNĘTRZNE Z PŁYTY MDF

Parapety wewnętrzne MDF są wykonywane z najnowszej generacji wodoodpornych płyt MDF. Płyty MDF to produkty drewnopochodne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju, niezwykle odporny na wilgoć i różnice temperatur. Dzięki najwyższej jakości użytych surowców, parapety z płyt MDF odznaczają się wysoka estetyką, trwałością i odpornością na wodę i soki temperatur. Gładka powierzchnia pozwala na łatwe ich utrzymanie czystości.

Kolorystyka parapetów laminowanych:

Biały połysk


Białe drewno


Olcha


Dab Sokalski


Złoty dąb


Orzech lanzado


Dąb antyczny


Dąb bagienny


Kasztan

Kolorystyka parapetów lakierowanych:

Połysk biały G.70


Perła łuska


Biały mat G.20


Dąb naturalny


Dąb stary złoty


Orzech


Orzech ciemny


Mahoń


Dąb winchester